رسانه ی شهری ، سید محمد جعفری

طالب نعمت‌پور: داوران وجدان نداشتند!

طالب نعمت‌پور: داوران وجدان نداشتند!

طالب نعمت‌پور

برنده مدال برنز ۸۴ کیلوگرم کشتی فرنگی آسیا معتقد است اگر داوران کمی وجدان داشتند کشتی‌گیر ازبکستانی مقابل او به پیروزی نمی‌رسید.

طالب نعمت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: همه چیز در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی شده بود و نمی‌دانم چه دلیلی داشت که این گونه در آسیا سر تیم ما را بریدند. اگر داوران ذره‌ای وجدان داشتند نمی‌گذاشتند دست کشتی‌گیر ازبک در نیمه نهایی مقابل من بالا برود اما انگار بویی از وجدان نبرده بودند.

وی افزود: داوران به شدت از تغییر قوانین استفاده کردند ، چون قوانین جدید دست آنها را باز گذاشته و آنها هم به راحتی در حق کشتی گیران ایرانی اجحاف کردند. آنها خیلی بیشتر از خیلی در حق ایران ظلم کردند!

نعمت پور ادامه داد: با وجود این که تنها ۲۰ روز در اردو بودیم، اما از لحاظ بدنی شرایط ایده‌آلی داشتم و امیدوار بودم که به راحتی طلا بگیرم، ولی متاسفانه داوران اجازه ندادند.

وی کادر فنی را در نایب قهرمانی ایران مقصر ندانست و اضافه کرد: این کادر فنی تنها ۲۰ روز است که تیم را در اختیار گرفته و اگر ایران به قهرمانی آسیا می‌رسید باز هم نمی‌شد گفت که این کار کادر فنی بوده، پس نایب قهرمانی را هم نباید به گردن کادر فنی انداخت. این حرف هم که تیم قهرمان المپیک، نایب قهرمان آسیا شده درست نیست، چون از المپیکی ها به جز بشیر باباجان زاده کس دیگری حضور نداشت.

فرنگی کار ۸۴ کیلوگرم ایران در پایان گفت: برای رقابت‌های جهانی بوداپست خود را آماده می‌کنم. البته باید ببینیم که برنامه کادر فنی چه خواهد بود، ولی من مثل یک سرباز در خدمت ایران هستم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>